Menu

Holdets stab

Træner
profil
Steen E. Christensen
Holdleder
profil
Pia Brandborg
Holdleder
profil
Susanne Hansen
Holdleder
profil
Tina Nielsen

Spillerliste

ingen img
Ane Kirstine Kvist Sørensen
ingen img
Ane Thøgersen
ingen img
Berit Nielsen
ingen img
Cammilla Nielsen
ingen img
Caroline Ahlefeldt-Laurvig
ingen img
Caroline Juul
ingen img
Cecilie Brandborg
ingen img
Cecilie Brunslev
ingen img
Celine Huet
ingen img
Christine Als Pedersen
ingen img
Cille Oelker
ingen img
Julie Als Pedersen
ingen img
Julie Bruun-Jensen
ingen img
Karoline G. Beck Toubro
ingen img
Katja Rønne
ingen img
Katrine Skov Jensen
ingen img
Kristin Toubro
ingen img
Linda Lund Boesen
ingen img
Louise Nielsen
ingen img
Louise Sejer Dansberg
ingen img
Maria Merkel
ingen img
Michelle Kruuse Petersson
ingen img
Natasja Hansen
ingen img
Nicoline Stage Adolphsen
ingen img
Rikke Svane
ingen img
Sandra Groth Eriksen
ingen img
Sarah Sofie Elmer Brandborg
ingen img
Signe Jørgensen
ingen img
Signe Trojaborg
ingen img
Sofie Ulriksen
ingen img
Tina Nielsen
Kampprogram
Januar 2018
21.
søndag
15.24
Vipperød BK
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
Tølløse BK
Taastrup Idrætshaller
21.
søndag
15.48
BK Vest, Rødovre
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
Vipperød BK
Taastrup Idrætshaller
21.
søndag
16.12
Vipperød BK
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
Jyllinge FC
Taastrup Idrætshaller
21.
søndag
16.15
Dianalund IF
Kvinder
Senior
Kvindesenior 1-3 VinterBOLD • P1
Dianalund Stadion
Vipperød BK
Dianalund Stadion
21.
søndag
16.36
Taastrup FC
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
Vipperød BK
Taastrup Idrætshaller
24.
onsdag
20.35
RU
Herrer
Senior
Herresenior S4-S6 VinterBOLD • P3
Himmelev Kunstgræsbane
Vipperød BK
Himmelev Kunstgræsbane
27.
lørdag
10.00
Vipperød BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
RB 1906 (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
10.00
Holbæk B&I (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
10.20
Holbæk B&I (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
10.30
Vipperød BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Måløv BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
10.50
Vipperød BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Slagelse B&I
Vipperødhallen
27.
lørdag
11.00
Bk. Hekla
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
11.10
Måløv BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
11.30
Vipperød BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
RB 1906 (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
13.20
Holbæk B&I (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 3
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
13.20
Vipperød BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 4
Vipperødhallen
Albertslund IF (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
13.40
Greve Fodbold
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 4
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
13.50
Vipperød BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 3
Vipperødhallen
Herstedøster IC
Vipperødhallen
27.
lørdag
14.10
Vipperød BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 4
Vipperødhallen
Orient GI (3)
Vipperødhallen
27.
lørdag
14.20
Rosenhøj BK
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 3
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
14.30
Kirke Hyllinge IF (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 4
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
14.50
Vipperød BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 3
Vipperødhallen
Kirke Hyllinge IF (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.10
Vipperød BK (1)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Svogerslev BK
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.10
Vipperød BK (2)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (3)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.20
Allerød Fodbold Klub (2)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.30
B. 82, Virum
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.40
Vipperød BK (3)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Allerød Fodbold Klub (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.50
Svogerslev BK
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
16.00
Vipperød BK (1)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Allerød Fodbold Klub (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
16.20
Vipperød BK (2)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Allerød Fodbold Klub (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
16.30
B. 82, Virum
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (3)
Vipperødhallen

Samarbejdspartner

Hovedsponsor

Sponsorer