Menu

Holdets stab

Træner
profil
Casper Brochmann
Træner
profil
Henrik Bæk
Træner
ingen pic
Tim Juel Blomsterberg

Spillerliste

ingen img
Alfred Lauber
ingen img
Andreas Arrild Hansen
ingen img
Ditlev Skaarup
ingen img
Frederik Werner Jensen
ingen img
Jakob Obel
ingen img
Jonathan Bæk
ingen img
Kasper Thim
ingen img
Laurits Didriksen
ingen img
Lucas Brochmann
ingen img
Magnus Blomsterberg
ingen img
Malthe Strange Højer
ingen img
Mathias Jaksland
ingen img
Nicolas Petersen
ingen img
Oliver Eriksen
ingen img
Oscar Rou Aasvang
ingen img
Rasmus Geerthsen
ingen img
Tobias Kaae
ingen img
Villads Rou Aasvang
Kampprogram
Januar 2018
21.
søndag
15.24
Vipperød BK
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
Tølløse BK
Taastrup Idrætshaller
21.
søndag
15.48
BK Vest, Rødovre
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
Vipperød BK
Taastrup Idrætshaller
21.
søndag
16.12
Vipperød BK
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
Jyllinge FC
Taastrup Idrætshaller
21.
søndag
16.15
Dianalund IF
Kvinder
Senior
Kvindesenior 1-3 VinterBOLD • P1
Dianalund Stadion
Vipperød BK
Dianalund Stadion
21.
søndag
16.36
Taastrup FC
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
Vipperød BK
Taastrup Idrætshaller
24.
onsdag
20.35
RU
Herrer
Senior
Herresenior S4-S6 VinterBOLD • P3
Himmelev Kunstgræsbane
Vipperød BK
Himmelev Kunstgræsbane
27.
lørdag
10.00
Vipperød BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
RB 1906 (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
10.00
Holbæk B&I (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
10.20
Holbæk B&I (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
10.30
Vipperød BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Måløv BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
10.50
Vipperød BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Slagelse B&I
Vipperødhallen
27.
lørdag
11.00
Bk. Hekla
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
11.10
Måløv BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
11.30
Vipperød BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
RB 1906 (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
13.20
Holbæk B&I (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 3
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
13.20
Vipperød BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 4
Vipperødhallen
Albertslund IF (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
13.40
Greve Fodbold
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 4
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
13.50
Vipperød BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 3
Vipperødhallen
Herstedøster IC
Vipperødhallen
27.
lørdag
14.10
Vipperød BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 4
Vipperødhallen
Orient GI (3)
Vipperødhallen
27.
lørdag
14.20
Rosenhøj BK
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 3
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
14.30
Kirke Hyllinge IF (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 4
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
14.50
Vipperød BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 3
Vipperødhallen
Kirke Hyllinge IF (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.10
Vipperød BK (1)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Svogerslev BK
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.10
Vipperød BK (2)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (3)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.20
Allerød Fodbold Klub (2)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.30
B. 82, Virum
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.40
Vipperød BK (3)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Allerød Fodbold Klub (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.50
Svogerslev BK
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
16.00
Vipperød BK (1)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Allerød Fodbold Klub (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
16.20
Vipperød BK (2)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Allerød Fodbold Klub (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
16.30
B. 82, Virum
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (3)
Vipperødhallen

Samarbejdspartner

Hovedsponsor

Sponsorer