Menu

Holdets stab

Holdleder
profil
Michael Bolander

Spillerliste

ingen img
Anders Jørgensen
ingen img
Andreas Mansdotter
ingen img
Casper Brochmann
ingen img
Charlie Niehau
ingen img
Dan Eriksen
ingen img
Dennis Bræstrup
ingen img
Dennis Frederiksen
profil
Ferass Hamade
ingen img
Jacob Bahne
ingen img
Jacob Gregersen
ingen img
Jakob Jørgensen
ingen img
Jesper Stokholm
ingen img
Kasper Westergaard Svenstrup
ingen img
Michael Bolander
ingen img
Michael Rasmussen
ingen img
Michael Østergaard
ingen img
Rasmus Skaarup
ingen img
Silviu Komerzan
profil
Thomas Knokgård Madsen
ingen img
Tim Juel Blomsterberg
ingen img
Tomas Jensen
ingen img
Tomas Revsbech
Kampprogram
Januar 2018
21.
søndag
15.24
Vipperød BK
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
Tølløse BK
Taastrup Idrætshaller
21.
søndag
15.48
BK Vest, Rødovre
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
Vipperød BK
Taastrup Idrætshaller
21.
søndag
16.12
Vipperød BK
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
Jyllinge FC
Taastrup Idrætshaller
21.
søndag
16.15
Dianalund IF
Kvinder
Senior
Kvindesenior 1-3 VinterBOLD • P1
Dianalund Stadion
Vipperød BK
Dianalund Stadion
21.
søndag
16.36
Taastrup FC
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
Vipperød BK
Taastrup Idrætshaller
24.
onsdag
20.35
RU
Herrer
Senior
Herresenior S4-S6 VinterBOLD • P3
Himmelev Kunstgræsbane
Vipperød BK
Himmelev Kunstgræsbane
27.
lørdag
10.00
Vipperød BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
RB 1906 (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
10.00
Holbæk B&I (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
10.20
Holbæk B&I (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
10.30
Vipperød BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Måløv BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
10.50
Vipperød BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Slagelse B&I
Vipperødhallen
27.
lørdag
11.00
Bk. Hekla
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
11.10
Måløv BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
11.30
Vipperød BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
RB 1906 (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
13.20
Holbæk B&I (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 3
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
13.20
Vipperød BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 4
Vipperødhallen
Albertslund IF (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
13.40
Greve Fodbold
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 4
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
13.50
Vipperød BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 3
Vipperødhallen
Herstedøster IC
Vipperødhallen
27.
lørdag
14.10
Vipperød BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 4
Vipperødhallen
Orient GI (3)
Vipperødhallen
27.
lørdag
14.20
Rosenhøj BK
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 3
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
14.30
Kirke Hyllinge IF (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 4
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
14.50
Vipperød BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 3
Vipperødhallen
Kirke Hyllinge IF (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.10
Vipperød BK (1)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Svogerslev BK
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.10
Vipperød BK (2)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (3)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.20
Allerød Fodbold Klub (2)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.30
B. 82, Virum
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.40
Vipperød BK (3)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Allerød Fodbold Klub (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.50
Svogerslev BK
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
16.00
Vipperød BK (1)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Allerød Fodbold Klub (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
16.20
Vipperød BK (2)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Allerød Fodbold Klub (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
16.30
B. 82, Virum
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (3)
Vipperødhallen

Samarbejdspartner

Hovedsponsor

Sponsorer