Menu

Holdets stab

Træner
profil
Pia Brandborg

Spillerliste

ingen img
Alma Rasmussen
ingen img
Augusta Lundby Tetsche
ingen img
Bethy Pram Williams
ingen img
Bodil Rose Lunden
ingen img
Celina Schouw
ingen img
Ea Sofie Dyrekær
ingen img
Freja Rahbek Nielsen
ingen img
Ida Marie Elmedal Koch
ingen img
Julie Egedal olsen
ingen img
Julie Frejdal Hansen
ingen img
Julie Miszczuk Bjørn Larsen
ingen img
Maria Pedersen
ingen img
Martha Luggin
ingen img
Mathilde Kjær
ingen img
Nete Marie christensen
ingen img
Rosa Foldbjerg Christensen
ingen img
Signe Klarskov
ingen img
Sophia Aagaard Saday
Kampprogram
Januar 2018
21.
søndag
15.24
Vipperød BK
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
Tølløse BK
Taastrup Idrætshaller
21.
søndag
15.48
BK Vest, Rødovre
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
Vipperød BK
Taastrup Idrætshaller
21.
søndag
16.12
Vipperød BK
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
Jyllinge FC
Taastrup Idrætshaller
21.
søndag
16.15
Dianalund IF
Kvinder
Senior
Kvindesenior 1-3 VinterBOLD • P1
Dianalund Stadion
Vipperød BK
Dianalund Stadion
21.
søndag
16.36
Taastrup FC
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 6
Taastrup Idrætshaller
Vipperød BK
Taastrup Idrætshaller
24.
onsdag
20.35
RU
Herrer
Senior
Herresenior S4-S6 VinterBOLD • P3
Himmelev Kunstgræsbane
Vipperød BK
Himmelev Kunstgræsbane
27.
lørdag
10.00
Vipperød BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
RB 1906 (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
10.00
Holbæk B&I (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
10.20
Holbæk B&I (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
10.30
Vipperød BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Måløv BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
10.50
Vipperød BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Slagelse B&I
Vipperødhallen
27.
lørdag
11.00
Bk. Hekla
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
11.10
Måløv BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
11.30
Vipperød BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
RB 1906 (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
13.20
Holbæk B&I (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 3
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
13.20
Vipperød BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 4
Vipperødhallen
Albertslund IF (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
13.40
Greve Fodbold
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 4
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
13.50
Vipperød BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 3
Vipperødhallen
Herstedøster IC
Vipperødhallen
27.
lørdag
14.10
Vipperød BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 4
Vipperødhallen
Orient GI (3)
Vipperødhallen
27.
lørdag
14.20
Rosenhøj BK
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 3
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
14.30
Kirke Hyllinge IF (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 4
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
14.50
Vipperød BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 3
Vipperødhallen
Kirke Hyllinge IF (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.10
Vipperød BK (1)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Svogerslev BK
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.10
Vipperød BK (2)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (3)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.20
Allerød Fodbold Klub (2)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.30
B. 82, Virum
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.40
Vipperød BK (3)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Allerød Fodbold Klub (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
15.50
Svogerslev BK
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
16.00
Vipperød BK (1)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 1
Vipperødhallen
Allerød Fodbold Klub (2)
Vipperødhallen
27.
lørdag
16.20
Vipperød BK (2)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Allerød Fodbold Klub (1)
Vipperødhallen
27.
lørdag
16.30
B. 82, Virum
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Vipperød 27/1-18 • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (3)
Vipperødhallen

Samarbejdspartner

Hovedsponsor

Sponsorer