Menu

Holdets stab

Træner
profil
Morten Bjørn Nielsen
Træner
profil
Rasmus Skaarup

Spillerliste

ingen img
Abdullah Chaar
ingen img
Aleksander Bindslev
ingen img
Alexander Koester
ingen img
Alexander Krohn
ingen img
Bertil Skaarup
ingen img
Christoffer H. Westermann
ingen img
Jacob Beyer
ingen img
Johannes Didriksen
ingen img
Jonas Hansen
ingen img
Jonathan Zittlau Halvarsson
ingen img
Loui Petersen
ingen img
Luca Rafael Tecza
ingen img
Mathias Simonsen
ingen img
Miguel Saiz Pedersen
ingen img
Mikkel Birkedal
ingen img
Noah Bjørn Notstad
ingen img
Noah Bugel larsen
ingen img
Tobias Hansen
ingen img
Tobias Vildstrup Batteram
ingen img
Victor Slott Mensing
ingen img
Villads Brede Jørgensen
Kampprogram
September 2017
23.
lørdag
10.00
Vipperød BK
10 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 4
Vipperødhallen
Fårevejle BK
Vipperødhallen
23.
lørdag
10.18
Vipperød BK (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 7
Vipperødhallen
Holbæk B&I (2)
Vipperødhallen
23.
lørdag
10.18
Asnæs BK
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 8
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
23.
lørdag
10.18
Højby IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 3
SuRi Park
Vipperød BK
SuRi Park
23.
lørdag
10.36
Vipperød BK
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 3
SuRi Park
Holbæk B&I
SuRi Park
23.
lørdag
10.54
Bramsnæs FB
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 7
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
23.
lørdag
11.00
Brøndbyernes IF
livescore
2 - 4
Kvinder
Senior
Kvindesjællandsserien - Efterår • Pulje 1
Brøndby Stadion
Vipperød BK
Brøndby Stadion
23.
lørdag
11.12
Vipperød BK (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 8
Vipperødhallen
Kirke Hyllinge IF
Vipperødhallen
23.
lørdag
11.30
Fårevejle BK
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 7
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
23.
lørdag
11.30
Vipperød BK
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 3
SuRi Park
Højby IF
SuRi Park
23.
lørdag
11.48
Holbæk B&I
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 3
SuRi Park
Vipperød BK
SuRi Park
23.
lørdag
12.06
Vipperød BK (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 8
Vipperødhallen
Gevninge IF
Vipperødhallen
23.
lørdag
12.24
Vipperød BK (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 7
Vipperødhallen
Holbæk B&I (3)
Vipperødhallen
23.
lørdag
12.42
Holbæk B&I (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 8
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
24.
søndag
10.00
Vipperød BK (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 2
Vipperødhallen
FHF
Vipperødhallen
24.
søndag
10.36
Vipperød BK (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 3
Vipperødhallen
Himmelev-Veddelev BK (1)
Vipperødhallen
24.
søndag
10.36
RB 1906 (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
24.
søndag
11.00
SIF Holbæk IF
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 7
Fælleden Boldbaner
Vipperød BK
Fælleden Boldbaner
24.
søndag
11.12
RB 1906 (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 3
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
24.
søndag
11.12
FHF
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
24.
søndag
11.48
Vipperød BK (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 3
Vipperødhallen
Gevninge IF
Vipperødhallen
24.
søndag
11.48
Vipperød BK (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 2
Vipperødhallen
RB 1906 (2)
Vipperødhallen
24.
søndag
12.24
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 3
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
25.
mandag
17.30
Vipperød BK
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 6
Vipperødhallen
Tølløse BK
Vipperødhallen
27.
onsdag
17.30
Vipperød BK
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (02) Efterår • Pulje 4
Vipperødhallen
Hundige BK
Vipperødhallen
27.
onsdag
17.45
Vipperød BK
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (04) Efterår • Pulje 3
Vipperødhallen
Kirke Helsinge IF
Vipperødhallen
27.
onsdag
20.00
Taastrup FC (1)
Herrer
M+40
8-M+40 (Veteran) 2 - Efterår • Pulje 4
NyBolig Park - Kunstgræs
Vipperød BK
NyBolig Park - Kunstgræs

Samarbejdspartner

Hovedsponsor

Sponsorer