Menu

Holdets stab

Træner
ingen pic
Jens Andersen
Træner
ingen pic
Allan Birkedal

Spillerliste

ingen img
Adam Blaase
ingen img
Alfred Løjmand Andersen
ingen img
Bastian Jartvar Bruun
ingen img
Elias Hertzberg
ingen img
Emil Birkedal
ingen img
Frederik DiBiaso
ingen img
Frederik Radetzky
ingen img
Johan Heisel Wad
ingen img
Lucas Brede
ingen img
Magnus Nørgaard Meinert
ingen img
Malthe Kuhr Christensen
ingen img
Marius Buznea
ingen img
Marius Larsen
ingen img
Mathias Jørgensen
ingen img
Max Pontoppidan Allerslev
ingen img
Niclas Helmundt
ingen img
Oskar Mess
profil
Salim Shirazi
Kampprogram
September 2017
23.
lørdag
10.00
Vipperød BK
10 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 4
Vipperødhallen
Fårevejle BK
Vipperødhallen
23.
lørdag
10.18
Vipperød BK (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 7
Vipperødhallen
Holbæk B&I (2)
Vipperødhallen
23.
lørdag
10.18
Asnæs BK
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 8
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
23.
lørdag
10.18
Højby IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 3
SuRi Park
Vipperød BK
SuRi Park
23.
lørdag
10.36
Vipperød BK
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 3
SuRi Park
Holbæk B&I
SuRi Park
23.
lørdag
10.54
Bramsnæs FB
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 7
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
23.
lørdag
11.00
Brøndbyernes IF
livescore
2 - 4
Kvinder
Senior
Kvindesjællandsserien - Efterår • Pulje 1
Brøndby Stadion
Vipperød BK
Brøndby Stadion
23.
lørdag
11.12
Vipperød BK (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 8
Vipperødhallen
Kirke Hyllinge IF
Vipperødhallen
23.
lørdag
11.30
Fårevejle BK
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 7
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
23.
lørdag
11.30
Vipperød BK
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 3
SuRi Park
Højby IF
SuRi Park
23.
lørdag
11.48
Holbæk B&I
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 3
SuRi Park
Vipperød BK
SuRi Park
23.
lørdag
12.06
Vipperød BK (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 8
Vipperødhallen
Gevninge IF
Vipperødhallen
23.
lørdag
12.24
Vipperød BK (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 7
Vipperødhallen
Holbæk B&I (3)
Vipperødhallen
23.
lørdag
12.42
Holbæk B&I (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 8
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
24.
søndag
10.00
Vipperød BK (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 2
Vipperødhallen
FHF
Vipperødhallen
24.
søndag
10.36
Vipperød BK (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 3
Vipperødhallen
Himmelev-Veddelev BK (1)
Vipperødhallen
24.
søndag
10.36
RB 1906 (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
24.
søndag
11.00
SIF Holbæk IF
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 7
Fælleden Boldbaner
Vipperød BK
Fælleden Boldbaner
24.
søndag
11.12
RB 1906 (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 3
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
24.
søndag
11.12
FHF
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
24.
søndag
11.48
Vipperød BK (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 3
Vipperødhallen
Gevninge IF
Vipperødhallen
24.
søndag
11.48
Vipperød BK (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 2
Vipperødhallen
RB 1906 (2)
Vipperødhallen
24.
søndag
12.24
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 3
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
25.
mandag
17.30
Vipperød BK
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 6
Vipperødhallen
Tølløse BK
Vipperødhallen
27.
onsdag
17.30
Vipperød BK
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (02) Efterår • Pulje 4
Vipperødhallen
Hundige BK
Vipperødhallen
27.
onsdag
17.45
Vipperød BK
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (04) Efterår • Pulje 3
Vipperødhallen
Kirke Helsinge IF
Vipperødhallen
27.
onsdag
20.00
Taastrup FC (1)
Herrer
M+40
8-M+40 (Veteran) 2 - Efterår • Pulje 4
NyBolig Park - Kunstgræs
Vipperød BK
NyBolig Park - Kunstgræs

Samarbejdspartner

Hovedsponsor

Sponsorer