Menu

Spillerliste

ingen img
Alex Borg-Linnet
ingen img
Alexander Borum
ingen img
Alexander Lykke Luther
ingen img
Alvin Nymann Falk
ingen img
Amandus Palm Lehmann
ingen img
Ask Albertsen
ingen img
Elias Michelsen
ingen img
Emil Wass Aastrand
ingen img
Gustav Lund Skaarup
ingen img
Hjalte Bjørn Heinfelt
ingen img
Jonathan Stokholm
ingen img
Kaspar Kristoffersen
ingen img
Kian Petersen
ingen img
Kristian Antonsen
ingen img
Laurits Jespersen
ingen img
Lukas Iannella
ingen img
Matheo Petersen
ingen img
Mathias Jensen
ingen img
Nicklas Lycke Notstad
ingen img
Nicolai Emil Nielsen
ingen img
Noah Kromann Bentzen
ingen img
Sander Ledvonova Rytter
ingen img
Silas Sturm
ingen img
Storm Juel
ingen img
Vitus Jetmar Clausen
ingen img
Vitus Overgaard Petersen
Kampprogram
September 2017
23.
lørdag
10.00
Vipperød BK
10 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 4
Vipperødhallen
Fårevejle BK
Vipperødhallen
23.
lørdag
10.18
Vipperød BK (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 7
Vipperødhallen
Holbæk B&I (2)
Vipperødhallen
23.
lørdag
10.18
Asnæs BK
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 8
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
23.
lørdag
10.18
Højby IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 3
SuRi Park
Vipperød BK
SuRi Park
23.
lørdag
10.36
Vipperød BK
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 3
SuRi Park
Holbæk B&I
SuRi Park
23.
lørdag
10.54
Bramsnæs FB
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 7
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
23.
lørdag
11.00
Brøndbyernes IF
livescore
2 - 4
Kvinder
Senior
Kvindesjællandsserien - Efterår • Pulje 1
Brøndby Stadion
Vipperød BK
Brøndby Stadion
23.
lørdag
11.12
Vipperød BK (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 8
Vipperødhallen
Kirke Hyllinge IF
Vipperødhallen
23.
lørdag
11.30
Fårevejle BK
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 7
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
23.
lørdag
11.30
Vipperød BK
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 3
SuRi Park
Højby IF
SuRi Park
23.
lørdag
11.48
Holbæk B&I
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 3
SuRi Park
Vipperød BK
SuRi Park
23.
lørdag
12.06
Vipperød BK (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 8
Vipperødhallen
Gevninge IF
Vipperødhallen
23.
lørdag
12.24
Vipperød BK (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 7
Vipperødhallen
Holbæk B&I (3)
Vipperødhallen
23.
lørdag
12.42
Holbæk B&I (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 8
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
24.
søndag
10.00
Vipperød BK (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 2
Vipperødhallen
FHF
Vipperødhallen
24.
søndag
10.36
Vipperød BK (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 3
Vipperødhallen
Himmelev-Veddelev BK (1)
Vipperødhallen
24.
søndag
10.36
RB 1906 (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
24.
søndag
11.00
SIF Holbæk IF
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 7
Fælleden Boldbaner
Vipperød BK
Fælleden Boldbaner
24.
søndag
11.12
RB 1906 (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 3
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
24.
søndag
11.12
FHF
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 2
Vipperødhallen
Vipperød BK (1)
Vipperødhallen
24.
søndag
11.48
Vipperød BK (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 3
Vipperødhallen
Gevninge IF
Vipperødhallen
24.
søndag
11.48
Vipperød BK (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 2
Vipperødhallen
RB 1906 (2)
Vipperødhallen
24.
søndag
12.24
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 3
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
25.
mandag
17.30
Vipperød BK
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 6
Vipperødhallen
Tølløse BK
Vipperødhallen
27.
onsdag
17.30
Vipperød BK
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (02) Efterår • Pulje 4
Vipperødhallen
Hundige BK
Vipperødhallen
27.
onsdag
17.45
Vipperød BK
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (04) Efterår • Pulje 3
Vipperødhallen
Kirke Helsinge IF
Vipperødhallen
27.
onsdag
20.00
Taastrup FC (1)
Herrer
M+40
8-M+40 (Veteran) 2 - Efterår • Pulje 4
NyBolig Park - Kunstgræs
Vipperød BK
NyBolig Park - Kunstgræs

Samarbejdspartner

Hovedsponsor

Sponsorer